Více informací o projektu SlovackyMagazin.cz

SlovackyDenik.cz vznikl jako čistě online projekt pro informování občanů a návštěvníků oblasti malebného Moravského Slovácka. Jaké podstatné informace zde najdete? 

Důvod vzniku a proč nemáme tištěnou verzi?

Na začátku stál nápad mít ucelený zdroj informací o aktualitách událostech a novinkách z okolí Uherského Hradiště a Zlína. V pozdější době se projekt postupně rozrůstal a přidaly se zde další sekce. 

Jsme moderní 100% online a celá redakce pracuje na dálku z pohodlí domova. V dnešní době se tomuto způsobu práce říká „remote“. Tento projekt je tedy úplně remote. Nemáme žádné kanceláře a k (ne)pravidelným schůzkám využíváme kavárny, restaurace a nebo coworkingové centra. 

Tištěnou verzi magazínu jsme ihned na prvotní schůzce zavrhli z důvodu toho, že prodej tištěných médií neustále stagnuje a klesá. Chceme být progresivní. Žádný zbytečný papír a asi tím i chráníme naše lesy. 

Jaké informace najdete na tomto magazínu?

Zaměřujeme se především na co nejaktuálnější zprávy. To znamená, že zde najdete dopravní informace především z Otrokovic a Uherského Hradiště, kde to v dopravních špičkách není opravdu příliš ideální. Dále pak různé aktuality ze úřadů, úpravy otevíracích dob zdravotních služeb, úpravy jízdních řádů a výluky ve vlakové dopravě. Nebudeme zde vyjmenovávat úplně vše. Podívejte se na náš magazín a určitě zde najdete to, co potřebujete vědět právě vy. 

Tipy na významné události a akce

Není nic horšího než promarněný volný víkend. Že nemáte plány na ten nadcházející? Pojďte se se Slováckým Magazínem podívat na kulturní, folklórní a jiné akce a události v okolí. Naplánujte si skvělý víkend s našimi tipy. 

Co zajímavého je v okolí?

Nejste zběhlý turista, právě jste se přestěhoval na Slovácko, nebo jste odjinud a chystáte se zde na výlet? Pro všechny máme tipy na zajímavá místa v okolí. Ať už se jedná o přírodní krásy, památky, nebo zajímavé události. Vybere si každý. Také vám dáme tipy, kde se dobře najíst a ubytovat a jak se na konkrétní místa a akce pohodlně dopravit. 

Je něco, co vám zde chybí? Napište nám to a my to napravíme. Využijte kontaktní formulář v sekci „Kontakt“. Jsme rádi za každý podnět našich čtenářů.  Jste podnikatel, nebo pořadatel akce a hledáte inzerci v lokálním magazínu? I vám dokážeme pomoci. Obraťte se na nás a vytvoříme vám promo balíček na míru, tak aby se o vás dozvědělo co nejvíce zákazníků.