O projektu SlovackyMagazin.cz

SlovackyMagazin.cz je online magazín mapující překrásný kraj Moravského Slovácka. Najdete zde spoustu užitečných informací o aktuálním dění, událostech, zajímavosti, drby, služby, akce a mnoho dalšího. 

Online magazín ze Slovácka vznikl díky potřebě informovat nejen občany tohoto kraje prostřednictvím internetu, jelikož tištěné deníky již trácí zájem čtenářů. Čím dál více lidí konzumuje obsah čistě na internetu pomocí svých počítačů a mobilních telefonů. Proto jsme se rozhodli nevydávat žádný tištěný deník, ale jít přímo do online světa. Souhlasíte s námi? 

PoJďme se podívat detailněji na obsah tohoto magazínu.

1. Informace o akcích a událostech na jednom místě

Nevíte co o víkendu, nebo s pátečním večerem?  Již nemusíte navštěvovat několik webů, abyste se dozvěděli jaké jsou nejlepší akce na víkend v okolí Slovácka. Nyní jste objevili slovackymagazin.cz, který je skvělým zdrojem všech důležitých informací. Najdete zde plánované akce a události, které byste si rozhodně neměli nechat utéct. Najdete zde také tipy na výlety po okolí pro sebe i pro celou rodinu. Myslíte, že jste již viděli vše v okolí? Vsadíme se, že nikoliv. 

2. Zprávy a novinky z kraje

Jaká je dopravní situace na frekventované trase Uherské Hradiště – Zlín? Dostanete se dnes včas do práce? Kdy se dokončí stavba úseku dálnice Hodonín – Staré město – Otrokovice? Informujeme jako první. Sledujte slovackydenik.cz a dozvíte se nejaktuálnější informace z vašeho okolí. 

3. Služby v regionu

Otevřela se zajímavá služba, restaurace, či podnik? Byli jste již v nové skvělé indické restauraci Pushkar v Kunovicích? Víte, že Masaro má nové parádní restaurace v Jarošově a Kunovicích? Rozhodně byste je měli navštívit. Na našem webu najdete tipy na nové zajímavé podniky, služby a mnoho dalšího. 

Máte tip na důležitou událost, o které bychom rozhodně měli naše čtenáře informovat? Dejte nám to vědět pomocí kontaktního formuláře v sekci „Kontakt“. Děkujeme vám za každý podnět.  Jste lokální podnik a hledáte vhodné místo k inzerci a propagaci vašich služeb v Uherském Hradišti, Zlíně, či Uherském Brodě? Využijte inzerci ve formě PR článků, bannerové reklamy na našem webu. Vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme s personalizovanou nabídkou přesně na míru.